O nas

Spa Sport & Relaks w Zabrzu to kompleksowy ośrodek mieszczący się w doskonałej lokalizacji dla mieszkańców Górnego Śląska. To, co nas wyróżnia to dwa gabinety masażu oraz gabinet kosmetyczny. Istnieje możliwość umówienia trzech osób jednocześnie. 

Oprócz typowych zbiegów dla Spa, w ofercie posiadamy masaże specjalistyczne, zajmujemy się terapią przeciwbólową kręgosłupa oraz prowadzimy sesje rehabilitacyjne składające się z indywidualnie dobranych ćwiczeń i terapii.

W naszym gabinecie pracuje kosmetyczka oraz dwie  fizjoterapeutki. Nasz wykwalfkowany presonel pomoże Państwu dopasować zabieg do Państwa  potrzeb. W ofercie bowiem znajduje się szeroki wachlarz masaży , zabiegów na ciało oraz twarz, pakietów odnowy biologicznej oraz rytuały firmowe. 

W Spa, Sport & Relaks miło sędzisz czas, odetchniesz od codziennych obowiązków.

Gwarantujemy miłą atmosferę, profesjonalną obsługę w kameralnych warunkach.

Nastrojowa muzyka, nowoczesny wystrój, unoszący się zapach aromatycznych olejków stwarzają wymarzoną atmosferę dla relaksu. Tylko u nas, mają Państwo luksus na wyciągnięcie ręki. Zapraszamy wszystkich, którzy marzą o chwili relaksu, wytchnienia… oraz regeneracji sił witalnych.

Spa, Sport & Relaks to miejsce do którego wrócisz z przyjemnością...

Dodatkowym  naszym atutem jest bezpłatny, ogrodzony parking.


Jedyne takie w Zabrzu

Zapraszamy!

Partnerzy:

Urkom