Pakiety okolicznościowe

Pakiety to połączenie zabiegu kosmetycznego z masażem lub zabiegiem na ciało. Pakiety mogą stać się idealnym prezentem dla bliskiej nam osoby, mogą też być pomysłem na spędzenie razem wolnego czasu.

Pakiety  można wykupić także na dowolną usługę lub stworzyć  swój własny niepowtarzalny pakiet.

 

PAKIETY  SPA

 


Sekret Piękna

 

Pakiet ten pozwoli poczuć się dopieszczonym i zrelaksowanym w każdym calu. W skład pakietu wchodzi indywidualnie dobrany zabieg na ciało i twarz. Zabiegi wygładzą i wypielęgnują naszą skórę.Cena 540 zł. Czas 150 min.

Relaks SPA

W skład pakietu wchodzi relaksacyjny masaż świecą ciała oraz odpowiednio dobrany do potrzeb skóry zabieg  na twarz. Pakiet  ten zapewni relaks i rozluźnienie ciała a zarazem wygładzi i nawilży skórę twarzy. Cena  400 zł. Czas 120min.


Bursztynowy Czar I

Jest to połączenie peelingu ciała z masażem oraz bursztynowego zabiegu na twarz. Zabieg ten jest idealny przed wielkim wyjściem, ale nie tylko.. sprawi, że poczujesz się piękna, zrelaksowana i wypoczęta .Cena  460 zł. Czas 120min.


Samo zdrowie

Pakiet ten to połączenie masażu leczniczego pleców oraz pielęgnacji stóp (pedicure frezarkowy+kąpiel parafinowa). Jest to pakiet zdrowotny polecany osobom, które mają problemy z kręgosłupem oraz chcą dodatkowo poprawić kondycję swoich stóp.
Cena 280 zł. Czas  około 90 min.